خواندن خبرنگار کاوانی پاری سن ژرمن لوشامپیونه

خواندن: خبرنگار کاوانی پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه مون پولیه

گت بلاگز آذربایجان شرقی تاکید بر نهادینه سازی فرهنگ بسیج در جامعه

امام جمعه تبریز با تأکید به اینکه بسیج به کمک ما نیاز ندارد و ما به کمک آنها نیاز داریم، افزود: باید فرهنگ بسیج در جامعه جاری شود، باید فرهنگ بسیج رابه فرزن

تاکید بر نهادینه سازی فرهنگ بسیج در جامعه

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز در دیدار با فرماندهان سپاه عاشورا و بسیج آذربایجان شرقی، گفت:بسیجی ها همواره پشتیان نظام بوده اند و این امر در بحران هایی مثل سال های 1376 و 1388 به وضوح دیده شد تا غائله ها علیه نظام خنثی شود.
وی با بیان اینکه همه نهادها و مسئولان نظام به بسیج نیازمندند و بسیجی ها نیازی به آنها ندارند، اظهار کرد: بنده زمانی که در ارتش بودم با وجود مخالفت های بسیار، بسیج را در منازل مسکونی ارتش تشکیل دادم و به آن افتخار می کنم.
آل هاشم ادامه داد: با توجه به خدمات ارزنده و مهم بسیج در عرصه های مختلف، باید در تمام مراکز، ادارات، دانشگاه ها و سایر نهادها، مجموعه بسیج تشکیل شود، چون بسیج یادگار امامی است که سراسر نور و نجات بود و کشور را از ظلم و زیر سایه طاغوت نجات داد.
وی با اشاره به گسترش و توسعه فرهنگ قرآنی در سال های بعد از انقلاب اسلامی، گفت: در وقت طاغوت قرآن یا در قبرستان خوانده می شد و یا در جهیزیه دختران به منزل بخت فرستاده می شد، ولی امروز شرایط به کلی دگرگون شده است است.
آل هاشم اظهار کرد: دشمن های اسلام و انقلاب مدام می گفتند که بعد از امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی فرو خواهد پاشید، ولی کار انقلابی و الهی مجلس خبرگان بلافاصله بعد از ارتحال آن زعیم بزرگوار باعث شد که نائب امام بر سر کار بیاید و انقلاب را در کوران حوادث به درستی و با درایت رهنمون سازد.
انتهای پیام/ش

عبارات مهم : تبریز

واژه های کلیدی: تبریز | فرهنگ | انقلاب | انقلابی | نهادینه سازی | فرهنگ بسیج | پشتیبان نظام | عرصه مختلف

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog